L-lyzín Extra

 

Komplexná formula na podporu imunity L-lyzín Extra 400mg.

 
 
 
 
Dostupnosť Momentálne nedostupné (>50 ks)
€6,90 / ks
€6,90 bez DPH
Kód tovaru 1036-75
Značka Kompava
Kategória Doplnky výživy
 

Komplexná formula na podporu imunity s obsahom 3 účinných látok: L – lyzínu, vitamínu B6 a extraktu z Echinacea Purpurea.

Ide o komplexnú imunitnú formulu s obsahom 3 účinných látok: L-lyzínu, vitamínu B6 a extraktu z Echinacea Purpurea, ktoré prispievajú k prirodzenej obranyschopnosti organizmu a správnemu fungovaniu imunitného systému. L-lyzín je esenciálna aminokyselina, ktorú si telo nevie samo vytvoriť, preto ju musíme prijať potravou prípadne pomocou výživových doplnkov. Prirodzene sa nachádza hlavne v živočíšnej strave, ako je mäso a tvrdé syry a preto je u vegetariánov a vegánov často vyhľadávaný. Je dôležitou stavebnou zložkou bielkovín, ktoré v organizme plnia viaceré funkcie. Je nevyhnutný pri produkcii nie len bielkovín ale i hormónov, enzýmov, protilátok a imunitných buniek organizmu. L-lyzín je dôležitý stavebný materiál imunitných buniek a tým podporuje činnosť zdravého imunitného systému.

Pokiaľ začínate cítiť jemné chvenie či nepríjemný pocit na perách, môže ísť o oslabený imunitný systém, ktorý môže viesť k herpesovému ochoreniu. Produkt L-lyzín extra prispieva k posilneniu imunitného systému. Tento produkt neobsahuje žiadne alergény.

L-lyzín Extra Obsahuje:

  • L-lyzín – prispieva k správnemu fungovaniu imunitného systému a zlepšuje vstrebávanie vápnika
  • Extrakt z Echinacea Purpurea – priaznivo vplýva na prirodzenú obranyschopnosť organizmu
  • Vitamín B6 – napomáha k správnemu fungovaniu nervového systému a zníženiu vyčerpania a únavy, podporuje spracovanie a tvorbu bielkovín a zároveň sa zúčastňuje na metabolizme cukrov

L-lyzín Extra je vhodný:

  • Pre ľudí s oslabenou imunitou na aktivizáciu organizmu
  • V obdobiach vírusových ochorení na podporu imunitného systému
  • Pre deti už od 8 rokov
  • Pre športovcov na normálny rast a regeneráciu svalov
  • Pri rekonvalescencii po operáciách a zraneniach

Odporúčané dávkovanie L-lyzín Extra:

  • 1 – 4 kapsule denne/nalačno

Balenie obsahuje 60 kapsúl

Použitie:

Kapsule je potrebné zapiť dostatočným množstvom vody.

Zloženie: L-lyzín HCl, Echinacea purpurea extrakt, vitamín B6 (pyridoxínhydrochlorid), želatínová kapsula, farbivo (oxid titáničitý).

Nutričné hodnoty

  Obsah v 1 kapsule
Aminokyselina L-lyzín 350 mg
Extrakt Echinacea purpurea  40 mg
Vitamín B6 (pyridoxínhydrochlo­rid) 10 mg

 

 
 
 
 
 
 
Hmotnosť 0.1 kg
Pôvod Slovensko

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Pridať hodnotenie
Nevypĺňajte toto pole:

unnamed

Spoločnosť bola založená v roku 1996 ako obchodná spoločnosť zaoberajúca sa predajom potravinových ingrediencii, výrobná a vývojová činnosť spojená s výrobou výživových doplnkov začala  od roku 2002.  Základným princípom pri príprave, vývoji výživových doplnkov, vo výrobe je  plné uspokojenie našich zákazníkov či už športovcov, priaznivcov wellness a zdravého životného štýlu ako aj bežných ľudí, ktorí preferujú zdravý životný štýl.