• 1 z 2
 

Večerný chlieb - Fit deň

 

Večerný chlieb - Fit deň. Chlieb s vysokým množstvom bielkovín a nízkym obsahom sacharidov. Chlebík vhodný aj pri keto diete.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
Bežná cena €2,69
Ušetríte €0,10 (–3 %)
€2,59 / ks
Kód tovaru KETO KO10
Značka Penam
Kategória Chlieb a toasty
 

Večerný chlebík s novým názvom Fit deň.

Chlieb môžete poznať po starom ako Večerný chlebík obsahuje vysoké množstvo bielkovín a nízky obsah sacharidov, a preto si ho môžete dať bez obáv aj večer.

Svojim unikátnym zložením zapadá do diétneho konceptu tzv. low carb. Ten spočíva v zníženom príjme sacharidov a zvýšenom prísune bielkovín, ktoré sú pre telo, okrem iného, dôležitými stavebnými látkami.

Večerný chlebík je skrátka vhodný pre všetkých, ktorí neradi chodia spať s prázdnym žalúdkom a nechcú sa vzdať pečiva, ocenia ho tí, ktorí chcú schudnúť alebo byť v kondícii. Zároveň je ideálny aj pre športovcov.

Tento chlebík sme vyskúšali a môžeme ho odporučiť. Obľúbený je vďaka jeho výbornej chuti a trvanlivosti.  Zostane vám mäkký aj viac dní.

Zloženie večerneho chlebíku:

pekárska zmes 40 % [pšeničný glutén, sójový šrot, celozrnná pšeničná múka, koncentrát sójových bielkovín, soľ, pšeničné otruby, sladový extrakt (jačmenný slad, pitná voda), pšeničná bobtnavá múka, jablčná vláknina, regulátor kyslosti E 262, pražená pšeničná sladová múka, kyselina E 270, enzýmy], pitná voda, ľanové semená, slnečnicové semená, droždie, tekutý kvas (ražná múka, pitná voda, štartovacia kultúra, kyseliny /E 270, E 260/).

 Nutričné hodnoty večerného chlebu - fit deň

Energetická hodnota

 Na 100g

kJ

1143

Kcal

274

Výživové hodnoty

 

Bielkoviny (g)

28

Sacharidy (g)

5,9

z toho cukry (g)

1,6

Tuky (g)

12

z toho nasýtené mastné kyseliny (g)

1,7

Vláknina (g)

13

Soľ (g)

1,4

 

 
Hmotnosť 0.25 kg
Pôvod Slovensko

nove-logo-penam

Značka PENAM začala písať svoju históriu v roku 2006. Od tej doby prebehlo nespočetne veľa zmien. Za ten čas vznikol špeciálnych rad výrobkov Penam, ktoré sa stali medzi spotrebiteľmi veľmi obľúbené a vyhľadávané. V našej ponuke nájdete ich nízkosacharidové chleby, ktoré majú skvelú chuť.